Reklama

Podczas gminnych dożynek wybrano najpiękniejszy wieniec

04/09/2022 16:28

Podczas sobotnich gminnych dożynek w Wołowie wybrano najpiękniejszy wieniec dożynkowy.

Konkurs na najpiękniejszy wieniec wygrało sołectwo Proszkowa.  Drugie miejsce zajęło sołectwo Piotroniowice, a trzecie miejsce zajęło sołectwo Siodłkowice. Gratulujemy!

Dożynki odbyły się wczoraj w Parku przy Wołowskim Ośrodku Kultury. Wzięli w nich udział przedstawiciele wszystkich sołectw, samorządowcy, mieszkańcy Wołowa. Organizatorem wydarzenia był Wołowski Ośrodek Kultury. 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości