Podczas sobotnich gminnych dożynek w Wołowie wybrano najpiękniejszy wieniec dożynkowy.
Konkurs na najpiękniejszy wieniec wygrało sołectwo Proszkowa. Drugie miejsce zajęło sołectwo Piotroniowice, a trzecie miejsce zajęło sołectwo Siodłkowice. Gratulujemy!
Dożynki odbyły się wczoraj w Parku przy Wołowskim Ośrodku Kultury. Wzięli w nich udział przedstawiciele wszystkich sołectw, samorządowcy, mieszkańcy Wołowa. Organizatorem wydarzenia był Wołowski Ośrodek Kultury.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze