Po bardzo ciepłej niedzieli czeka nas trochę zimniejszy tydzień. Temperatury w przyszłym tygodniu jednak raczej nie spadną poniżej zera. Będzie za to pochmurno i możemy spodziewać się przelotnych opadów deszczu. Nie powinno też już mocno wiać. Wygląda na to, że czeka nas kolejny tydzień bardziej wiosenny niż zimowy. Wołów Brzeg Dolny Wińsko
Komentarze