Na tegorocznych Dniach Wołowa wystąpi 5 gwiazd zapowiedzianych przez Urząd Miejski. Co jakiś czas odkrywana jest kolejna gwiazda. Wiemy już, że na wołowskiej scenie zagra Sławomir i Nowator. Dzisiaj ujawniono następnego artystę, a jest nim polska wokalistka, wykonawczyni hitu "Od dziś".
Na Dniach Wołowa, które odbędą się 24 i 25 czerwca 2022 roku dla gości zaśpiewa Paulla. To trzecia znana nam gwiazda tegorocznej imprezy. Przed nami jeszcze dwóch tajemniczych wykonawców. Domyślacie się kto to może być?
Do posłuchania, twórczość Paulli:
"Huragan":
https://www.youtube.com/watch?v=88iQ5ePSljg
"Hold my love":
https://www.youtube.com/watch?v=-mMi2mqpFzw
"Od dziś":
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze