Reklama

Powstanie dolnobrzeska strefa kibica

24/05/2024 15:39

Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej w Niemczech zbliżają się wielkimi krokami. Mecze rozpoczną się już 14 czerwca. Do tego wydarzenia przygotowuje się Brzeg Dolny.

Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej w Niemczech zbliżają się wielkimi krokami. Mecze rozpoczną się już 14 czerwca.

Polska reprezentacja grupowe mecze zagra: 16 czerwca z Holandią, 21 czerwca z Austrią oraz 25 czerwca z Francją.

Jak informuje dolnobrzeski magistrat, kibice, którzy będą trzymali kciuki za Biało-Czerwonych, będą mogli obejrzeć spotkania Polaków w dolnobrzeskiej Strefie Kibica.

źródło: UM Brzeg Dolny

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości