Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej w Niemczech zbliżają się wielkimi krokami. Mecze rozpoczną się już 14 czerwca. Do tego wydarzenia przygotowuje się Brzeg Dolny.
Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej w Niemczech zbliżają się wielkimi krokami. Mecze rozpoczną się już 14 czerwca.
Polska reprezentacja grupowe mecze zagra: 16 czerwca z Holandią, 21 czerwca z Austrią oraz 25 czerwca z Francją.
Jak informuje dolnobrzeski magistrat, kibice, którzy będą trzymali kciuki za Biało-Czerwonych, będą mogli obejrzeć spotkania Polaków w dolnobrzeskiej Strefie Kibica.
źródło: UM Brzeg Dolny
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze