Interwencja miała miejsce wczoraj, 11 kwietnia.
W okolicy Godzięcina strażacy gasili pożar trawy, który mógł się pojawić po wystrzeleniu petard. Z naszych informacji wynika, że sprawdzany jest monitoring z wieży obserwacyjnej Lasów Państwowych. Działania strażaków i policji trwały do godz. 17. Na szczęście udało się zatrzymać pożar, który ostatecznie nie rozprzestrzenił się na pobliski las.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze