Reklama

Pożar nieużytków w okolicy Godzięcina

12/04/2025 08:42

Interwencja miała miejsce wczoraj, 11 kwietnia.

W okolicy Godzięcina strażacy gasili pożar trawy, który mógł się pojawić po wystrzeleniu petard. Z naszych informacji wynika, że sprawdzany jest monitoring z wieży obserwacyjnej Lasów Państwowych. Działania strażaków i policji trwały do godz. 17. Na szczęście udało się zatrzymać pożar, który ostatecznie nie rozprzestrzenił się na pobliski las. 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości