Reklama

Poznaliśmy laureatów kolejnego etapu Pegazika

07/03/2022 12:50

W Dolnobrzeskim Ośrodku Kultury odbyły się przesłuchania 2. etapu XXV Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego „Pegazik”.

W kategorii młodsi uczniowie I miejsce zajął: Jakub Kolis, II miejsce: Marek Zioła, a III miejsce : Hanna Tworowska. Wyróżnienie otrzymali Oskar Błażewski i Igor Siewruk. W kategorii starszych uczniów pierwsze miejsce zajęła Milena Oparska, drugie miejsce: Martyna Wolska, a trzecie: Alicja Woś. Wyróżnienie otrzymały Lena Boczar i Wiktoria Łucka.

źródło: Dolnobrzeski Ośrodek Kultury

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości