Reklama

Poznaliśmy laureatów gminnego Pegazika

27/02/2024 19:17

Wczoraj w Wołowskim Ośrodku Kultury odbyły się gminne eliminacje XVII Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego "PEGAZIK" 

Rywalizowały dzieci klas od IV do VIII ze Szkół Podstawowych z Gminy Wołów ( w dwóch kategoriach wiekowych ). 

 Przedstawiamy zwycięzców: 

I KATEGORIA - klasy od IV do VI 
2 miejsce - KLARA KOZIEŁ (Szkoła Podstawowa nr 2 w Wołowie)
 3 miejsce - NADIA SZEWCZYK (Szkoła Podstawowa w Krzydlinie Wielkiej)

 II KATEGORIA - klasy VII- VIII
2 miejsce - BLANKA SKOWRON (Szkoła Podstawowa nr 1 w Wołowie)
3 miejsce - YOSIP PRIMARK (Szkoła Podstawowa nr 1 w Wołowie)

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości