Reklama

Poznaliśmy nowych sołtysów

09/05/2023 12:32

Wczoraj w gminie Brzeg Dolny odbyły się cztery pierwsze zebrania wiejskie, w trakcie których wybierano sołtysów i rady sołeckie na kolejną kadencję.

Funkcję sołtysa po raz kolejny będą pełnili:

-  Jacek Księżnik w Pyszącej,

-  Ignacy Gajda w Radeczu,

 - Piotr Kułaga w Naborowie oraz

- Jadwiga Kołodzińska w Żerkówku.

Dziś sołtysów będą wybierać mieszkańcy Żerkowa (17.00), Pogalewa Małego (19.00), Bukowic (17.00) i Godzięcina (19.00). 

źródło: UM Brzeg Dolny

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości