Wczoraj w gminie Brzeg Dolny odbyły się cztery pierwsze zebrania wiejskie, w trakcie których wybierano sołtysów i rady sołeckie na kolejną kadencję.
Funkcję sołtysa po raz kolejny będą pełnili:
- Jacek Księżnik w Pyszącej,
- Ignacy Gajda w Radeczu,
- Piotr Kułaga w Naborowie oraz
- Jadwiga Kołodzińska w Żerkówku.
Dziś sołtysów będą wybierać mieszkańcy Żerkowa (17.00), Pogalewa Małego (19.00), Bukowic (17.00) i Godzięcina (19.00).

źródło: UM Brzeg Dolny
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze