Reklama

Przedszkolaki występowały z okazji Dnia Babci i Dziadka

19/01/2024 14:24

Przedszkolaki z przedszkola ,,U Babci" świętowały dziś w Wołowskim Ośrodku Kultury Dzień Babci i Dziadka. Najpierw występowała grypa młodsza Liski, a po nich Odkrywcy. Było pięknie i wzruszająco. Niejedna babcia i dziadek mieli łzy w oczach. Na koniec występów wjechał pyszny tort, a wnuczki i wnuki zaśpiewały 100 lat.

Rodzice i dziadkowie składają serdeczne podziękowania paniom: Justynie, Eli, Kamili i Paulinie za ogrom pracy włożony w przygotowanie programu artystycznego.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości