Przedszkolaki z Przedszkola Chatka Puchatka w Wołowie odwiedziły policjantów.
- Spacer stał się okazją do zapoznania z pracą policjantów - relacjonuje sierż. sztab. Tomasz Nowak. - Dzieci przywitał komendant mł. insp. Przemysław Laskowski. W trakcie spotkania poruszono kwestie bezpieczeństwa w ruchu drogowym.
Spotkanie zakończyło się oglądaniem radiowozu i wspólnym zdjęciem. Przedszkolaki bogatsze w nową wiedzę na temat bezpieczeństwa mogły wyruszyć w dalszy spacer.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze