Reklama

Przerwa w dostawie ciepła na Osiedlu Fabrycznym. PCC Rokita zapowiada kolejne prace

18/11/2025 17:25

PCC Rokita S.A. poinformowała o kontynuacji prac związanych z usuwaniem nieszczelności sieci ciepłowniczej na Osiedlu Fabrycznym. Konieczna okazała się wymiana fragmentu kolektora zasilającego, co wiąże się z czasowym wstrzymaniem dostawy ciepła dla mieszkańców.

Jak przekazuje spółka, planowane działania wymagają całkowitego wyłączenia dostaw ciepła w najbliższą środę.

Przerwa w dostawie ciepła – szczegóły:

  • Data: środa, 19 listopada 2025 r.

  • Godziny: od 8:00 do 16:00

  • Zakres: całe Osiedle Fabryczne

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości