Reklama

Przystanek dla pasażerów zamienił się w przystanek picia alkoholu

24/09/2023 11:24

Takie miejsca nadal są w powiecie wołowskim. Wstyd!

Tak prezentuje się przystanek autobusowy na osiedlu Fabrycznym w Brzegu Dolnym. Miejsce to miejsce stało się "przystankiem" do spożywania alkoholu i zostawiania śmieci. 

Przypomnijmy, że ten, kto zanieczyszcza lub zaśmieca obszar kolejowy lub miejsca dostępne dla publiczności, a w szczególności drogę, ulicę, plac, ogród, trawnik lub zieleniec, podlega karze grzywny nie niższej niż 500 złotych.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości