W Urzędzie Miejskim w Wołowie odbyło się dzisiaj spotkanie z przedstawicielami Rady Społecznej Ośrodka Zdrowia w Lubiążu i Radnymi Rady Miejskiej w Wołowie reprezentującymi mieszkańców Lubiąża.
Burmistrz Gminy Wołów Dariusz Chmura poinformował mieszkańców korzystających z usług Wiejskiego Ośrodka Zdrowia w Lubiążu, że gmina Wołów nie podjęła i nie podejmuje działań dotyczących likwidacji ośrodka.
Spotkanie ma na celu znalezienie rozwiązań stabilizujących sytuację organizacyjną ośrodka.
Na najbliższej sesji Rady Miejskiej w Wołowie przestawiona zostanie propozycja udzielenia pożyczki krótkoterminowej dla ośrodka zgodnie z wnioskiem z dnia 19.05.2023r. złożonym przez p.o Kierownika Wiejskiego Ośrodka Zdrowia w Lubiążu pana Waldemara Sułka - poinformował burmistrz.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze