Reklama

Rozmawiali z mieszkańcami o ośrodku zdrowia

26/05/2023 14:55

W Urzędzie Miejskim w Wołowie odbyło się dzisiaj spotkanie z przedstawicielami Rady Społecznej Ośrodka Zdrowia w Lubiążu i Radnymi Rady Miejskiej w Wołowie reprezentującymi mieszkańców Lubiąża.

Burmistrz Gminy Wołów Dariusz Chmura poinformował mieszkańców korzystających z usług Wiejskiego Ośrodka Zdrowia w Lubiążu, że gmina Wołów nie podjęła i nie podejmuje działań dotyczących likwidacji ośrodka.

Spotkanie ma na celu znalezienie rozwiązań stabilizujących sytuację organizacyjną ośrodka.

Na najbliższej sesji Rady Miejskiej w Wołowie przestawiona zostanie propozycja udzielenia pożyczki krótkoterminowej dla ośrodka zgodnie z wnioskiem z dnia 19.05.2023r. złożonym przez p.o Kierownika Wiejskiego Ośrodka Zdrowia w Lubiążu pana Waldemara Sułka - poinformował burmistrz. 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości