Uczniowie gminnych szkół rywalizowali w Wołowskim Ośrodku Kultury.
We wtorek w sali kameralnej WOK spotkali się uzdolnieni uczniowie gminnych szkół, żeby zaprezentować swoje umiejętności podczas eliminacji gminnych do Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego "Pegazik". Pierwsze miejsce w kategorii IV-VI oraz VII-VIII otrzymały Zuzanna Drogoń oraz Emilia Kowalik że Szkoły Podstawowej nr 1 w Wołowie.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze