Na spotkaniach mieszkańcy ustalą zakres inwestycji dla swoich miejscowości w przyszłym roku.
Na razie zebrania odbyły się w dwóch sołectwach tj. Jodłowicach i Naborowie. Mieszkańcy rozmawiali głównie o realizacji zadań w 2025 roku w ramach środków funduszu sołeckiego. Poza tym każde z sołectw przyjęło sołecką strategię rozwoju wsi na lata 2024 do 2032 roku.
- Dziękuję też za wszystkie zgłoszone propozycje i uwagi. - napisał w mediach społecznościowych burmistrz Ireneusz Fura. - Doskonale rozumiem jak ważne są sprawy związane z infrastrukturą drogową, oświetleniem, czy też ochroną środowiska. Wnioski mieszkańców są dla mnie drogowskazem w planowaniu inwestycji.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze