Grupa dolnobrzeskich radnych zapoczątkowała cykl „Spotkanie z…”. W ramach tej akcji w filii Biblioteki Miejskiej spotkano się z sędzią Jerzym Nowińskim. Więcej o spotkaniu w poświątecznym wydaniu Kuriera Gmin. Zobacz wideo z tego wydarzenia. [video width="576" height="320" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2019/12/video-1576603128.mp4"][/video] [video width="576" height="320" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2019/12/video-1576603243.mp4"][/video] [video width="576" height="320" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2019/12/video-1576603229.mp4"][/video] [video width="576" height="320" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2019/12/video-1576603306.mp4"][/video] [video width="576" height="320" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2019/12/video-1576603369.mp4"][/video] [video width="576" height="320" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2019/12/video-1576604634.mp4"][/video] [video width="576" height="320" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2019/12/video-1576604616.mp4"][/video]
Komentarze