Stanisław Pietrzyk, mieszkaniec gminy Brzeg Dolny w minionym tygodniu obchodził setne urodziny.
Z tej okazji w piątkowe popołudnie w Brzegu Dolnym odbyła się wyjątkowa uroczystość zorganizowana przez rodzinę jubilata, by wspólnie świętować setne urodziny Pana Stanisława.
Podczas obchodów jubileuszu Burmistrz Brzegu Dolnego Paweł Pirek wręczył jubilatowi kwiaty oraz złożył życzenia zdrowia i pomyślności. Kwiaty oraz symboliczną statuetkę z życzeniami od całej Ochotniczej Straży Pożarnej w Brzegu Dolnym wręczyła również Prezes OSP Monika Charłampowicz.
Burmistrz wręczył jubilatowi również upominek wraz z listem gratulacyjnym, przekazał także listy gratulacyjne od Premiera Mateusza Morawieckiego i Wojewody Dolnośląskiego Jarosława Obremskego.
źródło: UM Brzeg Dolny
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze