Reklama

Skandal! Tak wandale niszczą miasto [WIDEO]

27/07/2023 13:07

W nocy 24 lipca grupa wandali zniszczyła stoły znajdujące się na terenie targowiska miejskiego w Brzegu Dolnym.

- Akt wandalizmu został "na nieszczęście" sprawców zarejestrowany za pomocą umieszczonego w tym miejscu monitoringu miejskiego - informuje Zakład Gospodarki Komunalnej w Brzegu Dolnym.

Mając na uwadze dbałość o publiczne mienie służące mieszkańcom Gminy oraz pozostałym osobom korzystającym z targowiska miejskiego, oczekujemy od sprawców opisanego zajścia, że wykażą się obywatelską odwagą oraz elementarnymi odruchami społecznymi i zgłoszą się dobrowolnie do 27.07 (czwartek) do godz. 12.00 celem polubownego załatwienia sprawy.

Reklama

W przeciwnym wypadku Gmina podejmie odpowiednie kroki prawne zmierzające do ukarania sprawców.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości