Do naszej Redakcji dotarły sygnały o osobach, które podrzucają śmieci na terenie wołowskich ogródków działkowych. - Ulica Spacerowa zaczyna wyglądać już jak śmietnik - komentują mieszkańcy Wołowa i proszą o niepodrzucanie swoich odpadów w ten rekreacyjny zakątek miasta. Uważacie, że to duży problem w naszym powiecie? Czy często jesteście świadkami takich zdarzeń? Jednego ze "śmieciarzy" udało się uchwycić naszemu Czytelnikowi na zdjęciach:
Komentarze