Reklama

Spacer z leśnikiem już w najbliższą sobotę w Twoim nadleśnictwie

23/03/2022 17:10

Już w najbliższą sobotę, 26 marca, będzie można wybrać się na wyjątkowy spacer w miłym towarzystwie. Leśnicy z 429 nadleśnictw w Polsce zapraszają na wspólną przechadzkę po pięknych, polskich lasach. Wydarzenie jest organizowane jako kontynuacja obchodów Międzynarodowego Dnia Lasów.


- W imieniu pracowników Lasów Państwowych, serdecznie zapraszam na spacer z leśnikiem. 26 marca spotkajmy się na leśnych ścieżkach. Skorzystajmy z pięknej, wiosennej pogody i wspólnie z rodziną i przyjaciółmi podziwiajmy nasze narodowe dobro, jakim jest las. - zachęca Michał Gzowski, rzecznik prasowy Lasów Państwach.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości