- W imieniu pracowników Lasów Państwowych, serdecznie zapraszam na spacer z leśnikiem. 26 marca spotkajmy się na leśnych ścieżkach. Skorzystajmy z pięknej, wiosennej pogody i wspólnie z rodziną i przyjaciółmi podziwiajmy nasze narodowe dobro, jakim jest las. - zachęca Michał Gzowski, rzecznik prasowy Lasów Państwach.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze