Reklama

Spotkanie opłatkowe emerytów z Lubiąża i ich gości

17/12/2023 19:43

Na zaproszenie przewodniczącej PZERiI w Lubiążu Barbary Kasperek w spotkaniu wzięli udział także emeryci z Brzegu Dolnego uczestniczyła w wieczerzy wigilijnej, które odbyło się w Gminnym Ośrodku Kultury.

- Spotkanie to było niezwykłe serdeczne i pełne radości czuć było świąteczną atmosferę, a ciepłe powitanie przewodniczącej sprawiło, że poczuliśmy się jak w domu - relacjonują uczestnicy. - .Spotkanie obfitowało w pyszne potrawy wigilijne, których smak i aromat dodatkowo umilały nam rozmowy. Spotkanie zakończyło się wspólnym śpiewaniem kolęd przy akompaniamencie lokalnego zespołu muzycznego. 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości