Na zaproszenie przewodniczącej PZERiI w Lubiążu Barbary Kasperek w spotkaniu wzięli udział także emeryci z Brzegu Dolnego uczestniczyła w wieczerzy wigilijnej, które odbyło się w Gminnym Ośrodku Kultury.
- Spotkanie to było niezwykłe serdeczne i pełne radości czuć było świąteczną atmosferę, a ciepłe powitanie przewodniczącej sprawiło, że poczuliśmy się jak w domu - relacjonują uczestnicy. - .Spotkanie obfitowało w pyszne potrawy wigilijne, których smak i aromat dodatkowo umilały nam rozmowy. Spotkanie zakończyło się wspólnym śpiewaniem kolęd przy akompaniamencie lokalnego zespołu muzycznego.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze