Monitoring miejski w Wołowie zarejestrował moment niszczenia znaku drogowego.
Jak informuje wołowski ratusz, w niedzielę 30 lipca 2023 r. 20 minut po północy dwóch sprawców zniszczyło znak. - Jak widać na załączonym zdjęciu posiadamy ich wizerunki - informują urzędnicy. - Czekamy do godziny 14 aż sprawcy sami zgłoszą się do Urzędu Miejskiego w Wołowie w innym przypadku sprawa zostanie przekazana policji.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze