Reklama

Sprawcy "złapani" na monitoringu. Urząd czeka na nich jeszcze tylko kilka godzin

31/07/2023 09:49

Monitoring miejski w Wołowie zarejestrował moment niszczenia znaku drogowego.

Jak informuje wołowski ratusz,  w niedzielę  30 lipca 2023 r. 20 minut po północy dwóch sprawców zniszczyło znak. - Jak widać na załączonym zdjęciu posiadamy ich wizerunki - informują urzędnicy. - Czekamy do godziny 14 aż sprawcy sami zgłoszą się do Urzędu Miejskiego w Wołowie w innym przypadku sprawa zostanie przekazana policji. 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości