Strażacy z OSP w Brzegu Dolnym spotkali się z uczniami z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 3 w Brzegu Dolnym.
Strażacy przypominali zasady bezpiecznego wypoczynku podczas ferii zimowych oraz opowiadali o możliwych zagrożeniach. Szczególną uwagę poświęcono tlenkowi węgla "czad" który w sezonie zimowym stanowi największe niebezpieczeństwo.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze