Reklama

Strażacy rozmawiali z uczniami o bezpieczeństwie

11/02/2023 09:35

Strażacy z OSP w Brzegu Dolnym spotkali się z uczniami z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 3 w Brzegu Dolnym.

Strażacy przypominali  zasady bezpiecznego wypoczynku podczas ferii zimowych oraz opowiadali o możliwych zagrożeniach. Szczególną uwagę poświęcono tlenkowi węgla "czad" który w sezonie zimowym stanowi największe niebezpieczeństwo. 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości