Reklama

Świąteczne kolędowanie w DPS w Mojęcicach [ZDJĘCIA]

24/12/2024 09:18

DPS "Nasz Dom" w Mojęcicach na spotkaniu świątecznym.

Mieszkańcy wraz z zaproszonymi gośćmi wspólnie obchodzili Wigilię. Przepyszne potrawy świąteczne wypełniały stół, przy którym zasiedli pensjonariusze oraz ich goście. Nie zabrakło śpiewu pięknych kolęd, rozmów i sympatycznej, rodzinnej atmosfery. 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości