DPS "Nasz Dom" w Mojęcicach na spotkaniu świątecznym.
Mieszkańcy wraz z zaproszonymi gośćmi wspólnie obchodzili Wigilię. Przepyszne potrawy świąteczne wypełniały stół, przy którym zasiedli pensjonariusze oraz ich goście. Nie zabrakło śpiewu pięknych kolęd, rozmów i sympatycznej, rodzinnej atmosfery.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze