Reklama

Święto wojskowych i życzenia od burmistrza

08/06/2023 08:16

Wczoraj odbyły się obchody święta 10. Wrocławskiego Pułku Dowodzenia.

Wraz z sekretarz Anną Brodziak-Cisak gminę Wołwó reprezentował burmistrz Dariusz Chmura. 

Proszę zwrócić uwagę na drugi batalion to jest nasz wołowski. Dla naszej gminy jest to honor i zaszczyt, że mogliśmy objąć ich patronatem. Jeszcze raz życzę wszystkiego najlepszego dla naszych żołnierz - komentuje burmistrz. 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości