Wczoraj odbyły się obchody święta 10. Wrocławskiego Pułku Dowodzenia.
Wraz z sekretarz Anną Brodziak-Cisak gminę Wołwó reprezentował burmistrz Dariusz Chmura.
Proszę zwrócić uwagę na drugi batalion to jest nasz wołowski. Dla naszej gminy jest to honor i zaszczyt, że mogliśmy objąć ich patronatem. Jeszcze raz życzę wszystkiego najlepszego dla naszych żołnierz - komentuje burmistrz.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze