Prawo i Sprawiedliwość organizuje w stolicy manifestację pod hasłem "Protest Wolnych Polaków". Partia opozycyjna liczy na dużą frekwencję i zaangażowanie wśród swoich zwolenników. Do Warszawy jadą także przedstawiciele i zwolennicy PiS z powiatu wołowskiego.
Protest Wolnych Polaków rozpocznie się o godz. 16 na ul. Wiejskiej, w okolicach budynku sejmu. "Odbędzie się manifestacja w obronie wolności słowa, wolności mediów i demokracji. Bo z demokracją mamy dzisiaj duży problem" – zapowiadał wydarzenie Jarosław Kaczyński, prezes PiS.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze