W Szkole Podstawowej im. Królowej Jadwigi w Warzęgowie został zainstalowany defibrylator.
Wszystko to za sprawą złożonego przez Gminę Wołów wniosku w projekcie „Energia dla serca – wspieramy rozwój ratownictwa obywatelskiego”, którego organizatorem jest Fundacja „Dobra Energia – Fundacja PKP Emergetyka”.
15 września odbyło się szkolenie z pierwszej pomocy z użyciem defibrylatora. Udział wzięły w nim dzieci - uczniowie klas 7. i 8., nauczyciele oraz rodzice - mieszkańcy Warzęgowa i okolic (3 grupy szkoleniowe).
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze