Reklama

Takie "skarby" bałaganiarze zostawiają w lasach

16/10/2020 11:16

Po raz kolejny, tym razem na terenie Leśnictwa Wrzosy w Nadleśnictwie Wołów, znaleziono znaczną ilość wywiezionych do lasu śmieci.

- Czujność i determinacja w zapobieganiu i zwalczaniu szkodnictwa leśnego Służby Leśnej pozwoliła ustalić sprawców wykroczenia, którzy zobowiązani zostali do uprzątnięcia wywiezionych przez siebie śmieci. Zostali także ukarani "dotkliwą" grzywną... o wstydzie nie wspominając - komentują wołowscy leśnicy.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości