Reklama

Turystyka ruszyła z przytupem! Wołów na pierwszy ogień.

22/05/2025 09:33

 Za nami pierwsza wycieczka z serii AgloTour – poznaj perły Aglomeracji Wrocławskiej! Uczestnicy wyprawy mieli okazję odkrywać uroki Wołowa – miasta pełnego historii, natury i lokalnych smaczków.

Na trasie znalazły się takie perełki jak monumentalny klasztor w Lubiążu, urocza Pasieka ZUZIA, zabytkowe centrum Wołowa z murami obronnymi oraz niezwykłe organy kościoła Św. Wawrzyńca.

Wydarzenie odbyło się przy współudziale Wydziału Sportu, Rekreacji i Turystyki, a pogoda i frekwencja dopisały! Dziękujemy wszystkim uczestnikom za obecność, a partnerom za świetną współpracę.

To dopiero początek – zapraszamy na kolejne wyprawy z Gminą Wołów! 

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 22/05/2025 09:34
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości