Reklama

Uczniowie wołowskich szkół pożegnali szkołę [ZDJĘCIA]

23/06/2023 15:48

Dzisiaj uczniowie ze szkół w Wołowie żegnali szkołe.

- Była to doskonała okazja do złożenia serdecznych podziękowań Państwu Dyrektorom, Nauczycielom i Pracownikom oświaty za wszystkie starania, które wkładacie w wychowanie i edukację dzieci i młodzieży, tworzenie warunków sprzyjających efektywnej nauce i pracy, wspieranie rozwoju dzieci i młodzieży - mówi burmistrz Dariusz Chmura. - Jako nauczyciel pragnę wyrazić ogromną wdzięczność za dostrzeganie problemów i potrzeb naszych uczniów. Życzę Państwu kolejnych sukcesów, satysfakcji z wykonywanej pracy, a także wypoczynku, by w przyszłym roku szkolnym mogli Państwo z nowymi siłami przekazywać wiedzę naszym uczniom

Drodzy Uczniowie, życzę wszystkim spokojnego i wspaniałego wypoczynku wakacyjnego. Po czasie intensywnej nauki i pracy w pełni na niego zasłużyliście. Korzystajcie z pięknych chwil i nabierajcie sił do podejmowania kolejnych wyzwań w kolejnym roku szkolnym.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości