Dzisiaj uczniowie ze szkół w Wołowie żegnali szkołe.
- Była to doskonała okazja do złożenia serdecznych podziękowań Państwu Dyrektorom, Nauczycielom i Pracownikom oświaty za wszystkie starania, które wkładacie w wychowanie i edukację dzieci i młodzieży, tworzenie warunków sprzyjających efektywnej nauce i pracy, wspieranie rozwoju dzieci i młodzieży - mówi burmistrz Dariusz Chmura. - Jako nauczyciel pragnę wyrazić ogromną wdzięczność za dostrzeganie problemów i potrzeb naszych uczniów. Życzę Państwu kolejnych sukcesów, satysfakcji z wykonywanej pracy, a także wypoczynku, by w przyszłym roku szkolnym mogli Państwo z nowymi siłami przekazywać wiedzę naszym uczniom
Drodzy Uczniowie, życzę wszystkim spokojnego i wspaniałego wypoczynku wakacyjnego. Po czasie intensywnej nauki i pracy w pełni na niego zasłużyliście. Korzystajcie z pięknych chwil i nabierajcie sił do podejmowania kolejnych wyzwań w kolejnym roku szkolnym.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze