Reklama

Uczniowie z Warzęgowa zdali egzaminy na kartę rowerową

22/06/2022 21:52

Wręczenie kart rowerowych w Szkole Podstawowej w Warzęgowie było okazją do rozmów o bezpieczeństwie.

Policyjny profilaktyk spotkał się z uczniami Szkoły Podstawowej w Warzęgowie. W trakcie spotkania funkcjonariusz uroczyście wręczył karty rowerowe 29 uczniom Szkoły, którzy zdali egzamin teoretyczny i praktyczny z wiedzy o ruchu drogowym. Wszyscy uczniowie, którzy otrzymali karty rowerowe wyróżnili się wiedzą z przepisów ruchu drogowego. Nabytą wiedzę będą przekazywać teraz młodszym uczniom, aby i oni w przyszłym roku szkolnym uzyskali karty rowerowe.

Spotkanie z funkcjonariuszem policji było również okazją do rozmów o bezpieczeństwie nie tylko w ruchu drogowym, ale także podczas zbliżających się wakacji oraz w trakcie wypoczynku nad wodą. Przyswojona przez uczniów wiedza pozwoli im na bezpieczne spędzenie wakacji i powrót do szkoły w nowym roku szkolnym.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości