Wręczenie kart rowerowych w Szkole Podstawowej w Warzęgowie było okazją do rozmów o bezpieczeństwie.
Policyjny profilaktyk spotkał się z uczniami Szkoły Podstawowej w Warzęgowie. W trakcie spotkania funkcjonariusz uroczyście wręczył karty rowerowe 29 uczniom Szkoły, którzy zdali egzamin teoretyczny i praktyczny z wiedzy o ruchu drogowym. Wszyscy uczniowie, którzy otrzymali karty rowerowe wyróżnili się wiedzą z przepisów ruchu drogowego. Nabytą wiedzę będą przekazywać teraz młodszym uczniom, aby i oni w przyszłym roku szkolnym uzyskali karty rowerowe.
Spotkanie z funkcjonariuszem policji było również okazją do rozmów o bezpieczeństwie nie tylko w ruchu drogowym, ale także podczas zbliżających się wakacji oraz w trakcie wypoczynku nad wodą. Przyswojona przez uczniów wiedza pozwoli im na bezpieczne spędzenie wakacji i powrót do szkoły w nowym roku szkolnym.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze