Od 21 do 23 września uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w Wołowie wraz z nauczycielami brali udział w tegorocznej terenowej akcji „Sprzątanie Świata”. - Zabraliśmy kilkanaście worków śmieci - relacjonują. - Przykro patrzeć jak zaśmiecona jest nasza cudowna planeta. Dobrze, że może liczyć na swoich młodych obrońców.



Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze