Reklama

Uhonorowano najstarszych członków Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów

20/11/2021 09:19

W Domu Kultury w Lubiążu zorganizowano spotkanie dla członków Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów, którzy ukończyli 80. i 90. rok życia. Zebranych witała przewodnicząca Wanda Augustynowicz, która dziękowała za przybycie i życzyła jubilatom dużo zdrowia i pomyślności.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości