Czy ta kradzież była tego warta? Policjanci z wołowskiej Komendy złapali mężczyznę, który ukradł paliwo ze zbiornika pojazdu. Wartość strat wyceniono na 500 zł. Do Komendy Powiatowej Policji w Wołowie trafiło zgłoszenie o kradzieży paliwa. Złodziej wywiercił dziurę w zbiorniku samochodowym i spuścił paliwo z baku. Funkcjonariusze szybko odnaleźli i zatrzymali 39-latka odpowiedzialnego za kradzież. W jego pojeździe znaleziono przedmioty służące do spuszczania paliwa. - Łączna wartość strat poniesionych w wyniku działania sprawcy szacowana jest na około 500 złotych - mówi sierż. szt. Marzena Pawlik z KPP w Wołowie. Mężczyzna usłyszał już zarzut dokonania kradzieży z włamaniem. Odpowie teraz przed sądem. Za ten czyn grozić mu może do 10 lat pozbawienia wolności.
Komentarze