Reklama

Ukradł paliwo. Może pójść za kratki

03/12/2019 22:42
Czy ta kradzież była tego warta? Policjanci z wołowskiej Komendy złapali mężczyznę, który ukradł paliwo ze zbiornika pojazdu. Wartość strat wyceniono na 500 zł. Do Komendy Powiatowej Policji w Wołowie trafiło zgłoszenie o kradzieży paliwa. Złodziej wywiercił dziurę w zbiorniku samochodowym i spuścił paliwo z baku. Funkcjonariusze szybko odnaleźli i zatrzymali 39-latka odpowiedzialnego za kradzież. W jego pojeździe znaleziono przedmioty służące do spuszczania paliwa. - Łączna wartość strat poniesionych w wyniku działania sprawcy szacowana jest na około 500 złotych - mówi sierż. szt. Marzena Pawlik z KPP w Wołowie. Mężczyzna usłyszał już zarzut dokonania kradzieży z włamaniem. Odpowie teraz przed sądem. Za ten czyn grozić mu może do 10 lat pozbawienia wolności.
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości