Reklama

Ukradł wspólne ławki

21/12/2019 15:58
"Nasze" to w pojęciu tego złodzieje "moje", bo mężczyzna ukradł dwie ławki ze wspólnego terenu rekreacyjnego. Teraz grozi mu więzienie. Dwie drewniane ławki stojące na terenie rekreacyjnym jednej z dolnobrzeskich wsi padły łupem 40-latka. - Utracone mienie o szacowanej wartości 600 złotych stanowiło własność Urzędu Miasta i Gminy w Brzegu Dolnym - wyjaśnia sierż. szt. Marzena Pawlik z Komendy Powiatowej Policji w Wołowie. Funkcjonariusze z Brzegu Dolnego wpadli na trop złodzieja prowadzą sprawę z poprzedniego okresu. Po jego odnalezieniu ławki powróciły już na swoje miejsce. 40-latek usłyszał zarzut dokonania kradzieży. Odpowie teraz przed sądem. Za kradzież grozić mu może do 5 lat pozbawienia wolności.
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości