Reklama

Uroczyście pożegnali zastępcę kierowniczki wołowskiego MOPS-u

01/02/2023 10:16

Dzisiaj w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Wołowie odbyło się uroczyste pożegnanie Danuty Tomków, kierownika Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej.

-  W imieniu wszystkich serdecznie dziękujemy i składamy wyrazy uznania za wysiłek i zaangażowanie w pełnieniu ważnej roli, jaką jest praca na rzecz drugiego człowieka - podkreślająpracownicy wołowskiego ośrodka. - Życzymy Pani dużo zdrowia, radości, realizacji planów i marzeń. 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości