Dzisiaj w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Wołowie odbyło się uroczyste pożegnanie Danuty Tomków, kierownika Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej.
- W imieniu wszystkich serdecznie dziękujemy i składamy wyrazy uznania za wysiłek i zaangażowanie w pełnieniu ważnej roli, jaką jest praca na rzecz drugiego człowieka - podkreślająpracownicy wołowskiego ośrodka. - Życzymy Pani dużo zdrowia, radości, realizacji planów i marzeń.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze