W ubiegłym tygodniu w Zespole Szkół Społecznych w Wołowie odbyła się uroczystość pasowania na ucznia.
W gronie najbliższych oraz nauczycieli pierwszaki zostały pasowane na uczniów. Cały ceremoniał pasowania poprzedziło wzruszające wystąpienie dzieci, które z najmniejszym szczególikiem przygotowała z nimi ich wychowawczyni - Anna Pałys.
- Naszym pierwszakom bardzo mocno gratulujemy! Chcemy, żebyście wiedzieli, że cała szkoła jest z Was bardzo dumna - napisali nauczyciele.
źródło: ZSzS w Wołowie
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze