Burmistrz Gminy Wołów poinformował, że w Wielki Piątek czyli 15 kwietnia 2022 r. Urząd Miejski w Wołowie będzie nieczynny.
Urzędnicy odbiorą wolne za święto, które przypadało w sobotę 1 stycznia 2022 r. Decyzję o zamknięciu Urzędu w piątek burmistrz podjął na podstawie swojego zarządzenia nr 260/2021 z dnia 28 grudnia 2021 r.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze