Reklama

Urzędnicy przypominają o złożeniu deklaracji dotyczącej źródeł ciepła

19/04/2022 10:31

Urząd Miejski w Brzegu Dolnym przypomina, że każdy właściciel lub zarządca budynku jest zobowiązany, do złożenia deklaracji dotyczącej źródeł ciepła i spalania paliw, w ramach Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków (CEEB). Złożenie deklaracji jest obowiązkowe.

Najwygodniejszą i najszybszą formą złożenia deklaracji, jest forma elektroniczna, poprzez stronę internetową: https://zone.gunb.gov.pl/. Deklarację można również złożyć w formie papierowej - wypełniony dokument należy wysłać listem albo złożyć osobiście w Urzędzie Miejskim w Brzegu Dolnym, ul. Kolejowa 29, 56-120 Brzeg Dolny, Sekretariat (I piętro DOK).

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości