Uroczyste obchody odbyły się pod Obeliskiem Pamięci.
W 83. rocznicę wybuchu II wojny światowej przedstawiciele władz samorządowych, kombatanci, harcerze, delegacje szkół, reprezentanci stowarzyszeń złożyli kwiaty pod Obeliskiem Pamięci w Brzegu Dolnym.
Wartę przy Obelisku Pamięci pełnili druhowie z harcerskiej Organizacji Wychowawczo-Patriotycznej „Cichociemni”.
źródło: UM Brzeg Dolny
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze