Reklama

W Brzegu Dolnym uczcili rocznicę wybuchu II wojny światowej

01/09/2022 17:34

Uroczyste obchody odbyły się pod Obeliskiem Pamięci.

W 83. rocznicę wybuchu II wojny światowej przedstawiciele władz samorządowych, kombatanci, harcerze, delegacje szkół, reprezentanci stowarzyszeń złożyli kwiaty pod Obeliskiem Pamięci w Brzegu Dolnym.

Wartę przy Obelisku Pamięci pełnili druhowie z harcerskiej Organizacji Wychowawczo-Patriotycznej „Cichociemni”.

źródło: UM Brzeg Dolny

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości