Nikt nie jest w stanie rozwiązać problemu mieszkańców Brzegu Dolnego.
W Brzegu Dolnym wciąż czuć smród. Mieszkańcy narzekają, gmina nic z tym nie robi. Gdzie najbardziej go czuć? To pytanie do mieszkańców Brzegu Dolnego.
Tymczasem Urząd Miejski w Brzegu Dolnym w porozumieniu z Wojewódzkim Inspektoratem Ochrony Środowiska we Wrocławiu prosi o zgłaszanie uciążliwości zapachowych, z wykorzystaniem załączonego formularza.
Wypełniony formularz możecie Państwo przesłać drogą elektroniczną na adres e-mail [email protected] lub zostawić w sekretariacie Urzędu Miejskiego przy ul. Kolejowej 29 w Brzegu Dolnym.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze