Reklama

W Brzegu Dolnym wciąż śmierdzi. Jak bardzo? Można zagłosować w specjalnej ankiecie [WIDEO]

21/11/2022 19:05

Nikt nie jest w stanie rozwiązać problemu mieszkańców Brzegu Dolnego.

W Brzegu Dolnym wciąż czuć smród. Mieszkańcy narzekają, gmina nic z tym nie robi. Gdzie najbardziej go czuć? To pytanie do mieszkańców Brzegu Dolnego.

Tymczasem Urząd Miejski w Brzegu Dolnym w porozumieniu z Wojewódzkim Inspektoratem Ochrony Środowiska we Wrocławiu prosi o zgłaszanie uciążliwości zapachowych, z wykorzystaniem załączonego formularza.

Wypełniony formularz możecie Państwo przesłać drogą elektroniczną na adres e-mail [email protected] lub zostawić w sekretariacie Urzędu Miejskiego przy ul. Kolejowej 29 w Brzegu Dolnym.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości