Reklama

W Pogalewie Wielkim uczniowie wystawili jasełka

21/12/2024 17:48

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 w Pogalewie Wielkim obchodził  30. rocznicę pierwszego występu jasełkowego.

Od 2018 roku, dzięki inicjatywie rodziców, tradycja wspólnego świętowania uległa zmianie. Teraz cała szkoła, zamiast spotkań świątecznych w klasach, świętuje nadchodzące Boże Narodzenie wspólnie na sali gimnastycznej. Na początku tegorocznego spotkania uczniowie wystawili wzruszające jasełka, które wprowadziły wszystkich w magiczny nastrój. Na scenie zabrzmiały również piękne kolędy i pastorałki śpiewane przez uczniów. Dyrektor ZSP nr 4 Iwona Tłuczek złożyła całej społeczności szkolnej, rodzicom i zaproszonym gościom życzenia.

Obecny na spotkaniu burmistrz Ireneusz Fura przekazał uczniom słodkie upominki. 

Reklama

źródło: UM Brzeg Dolny

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 21/12/2024 17:53
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości