21/12/2024 | Autor: Kurier Gmin | źródło: kuriergmin.pl
Magiczne świąteczne spotkanie w ZSP nr 4 to niezapomniane wydarzenie, które od 2018 roku integruje całą szkolną społeczność. Uczniowie wystawili wzruszające jasełka, śpiewali kolędy, a burmistrz Ireneusz Fura obdarował ich słodkimi upominkami. Przepiękne chwile uwiecznione na zdjęciach!