Na wołowskim Rynku, pod pomnikiem Bohaterów Wojska Polskiego rozpoczęły się o godz. 18.30 uroczyste obchody Narodowego Święta Niepodległości. Później mieszkańcy będą mogli zobaczyć spektakl "Obyś Polsko zawsze wolna była..." w Wołowskim Ośrodku Kultury. Start godz. 19.30. [video width="848" height="480" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2019/11/qggp8231.mp4"][/video] [video width="848" height="480" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2019/11/qtcb3971.mp4"][/video] [video width="480" height="848" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2019/11/uiqa0077.mp4"][/video]
Komentarze