7 lipca, miały miejsce kolejne zawody o Puchar Prezesa PGK Wołów w dyscyplinie spławikowej.
O godzinie 08.00 rozpoczęły się 5- godzinne zmagania, a zawodnicy zostali podzieleni na dwa sektory. Rywalizacja była bardzo zacięta i do samego końca trwała walka o zwycięstwo. Po zakończeniu zawodów i zważeniu ryb, w oczekiwaniu na wyniki zawodnicy intensywnie dyskutowali o swoich odczuciach podczas wędkowania, posilając się ciepłym posiłkiem. Na koniec zwycięzcy otrzymali nagrody, a najlepszy zawodnik otrzymał puchar.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze