K.T.
Poznanie drugiej połówki w sieci jest jak najbardziej możliwe i już stało się powszechne, tak jak kiedyś poznawanie się na prywatkach, w kinie czy kawiarni. Internet to spora część naszego codziennego życia, więc to normalne, że szukamy w nim uczucia. Owszem, jednym udaje się to szybciej, innym później, a są przypadki, że niektórzy mimo wielu prób nie znajdują w internecie miłości. Nie ma na to reguły. Należy pamiętać o tym, aby mimo wszystko być czujnym- w sieci każdy może podać się za kogoś, kim nie jest. Nie należy ślepo wierzyć we wszystko, co pisze nam rozmówca. Życie i tak to zweryfikuje. Rozczarowania znajomościami wirtualnymi się zdarzają, tak jak takimi w życiu realnym. Niestety, są częścią naszego życia. Należy jednak dawać szansę miłości, bez względu na to w jaki sposób się rozpoczęła.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze