Reklama

Wernisaż Stanisława Tomalaka w galerii DOK (video)

25/02/2017 13:05
W piątek w galerii Dolnobrzeskiego Ośrodka Kultury na os. Fabrycznym uroczyście została otwarta wystawa prac Stanisława Tomalaka, artysty plastyka urodzonego w Brzegu Dolnym. Wernisaż cieszył się dużym zainteresowaniem, a prace wzbudzały wiele emocji. Obrazy można oglądać w galerii DOK przy ul. Zwycięstwa 1, od poniedziałku do piątku w godz. 17-18 do 24 marca. Poniżej materiały video z wydarzenia, a szczegóły i fotorelacja we wtorkowym wydaniu Kuriera Gmin.
Reklama

Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości