We wtorek około godz. 16 doszło do globalnej awarii Facebooka, Instagrama i Messengera. Użytkownicy skarżą się, że zostali wylogowani z serwisu i nie są w stanie się do niego zalogować. roblemy występują zarówno w aplikacji mobilnej, jak i w przeglądarce. Podobnej awarii uległ również komunikator Messenger.
Komentarze