W niedzielę, 24 listopada 2019 roku w Kościele św. Michała Archanioła w Wińsku zbierano pieniądze na misję w Gambii. Zbiórkę przeprowadzali wolontariusze z Salezjańskiego Wolontariatu Misyjnego, a byli to: Szymon i Kamil Skorupscy oraz Adrianna Orłowska. Adrianna pochodzi z powiatu wołowskiego i od 3 lat jeździ pomagać do krajów Afryki (Ghana, Liberia, Gambia). Wolontariuszka opowiedziała wiernym o swojej pracy, którą tam wykonuje. Więcej w czwartkowym wydaniu Kurier Gmin. Zapraszamy do obejrzenia wideo: [video width="576" height="320" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2019/11/video-1574624164.mp4"][/video] [video width="576" height="320" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2019/11/video-1574624187.mp4"][/video] [video width="576" height="320" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2019/11/video-1574624211.mp4"][/video] [video width="576" height="320" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2019/11/video-1574624202.mp4"][/video] [video width="576" height="320" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2019/11/video-1574624210.mp4"][/video]
Komentarze