18 grudnia odbyła się wspólna Wigilia Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej OSP w Krzydlinie Małej.
Prezes jednostki życzył wszystkim członkom MDP zdrowych, spokojnych i pełnych rodzinnego ciepła Świąt Narodzenia Pańskiego oraz wszelakiej pomyślności w Nowym Roku.
Bardzo dziękujemy za pomoc w organizacji wszystkim zaangażowanym rodzicom MDP, członkom zarządu: dh Romanowi Stachowicz, dh Markowi Prażuchowi, dh Jakubowi Jarmuszczak, dh Pawłowi Janczewskiemu, a także pozostałym druhom: dh Robertowi Dąbrowicz, dh Annie Jaruga, dh Barbarze Janczewskiej - relacjonują uczestnicy. - Przede wszystkim ogromne brawa należą się dla Pani Joanny Róg za przygotowanie przepysznego wigilijnego poczęstunku
Reklama
źródło: OSP Krzydlina Mała
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze